Wyjazdy narciarskie dla studentów - zarezerwuj tanio urlop narciarski!

Dzięki blisko 2500 obiektom, każdy znajdzie w naszej ofercie wymarzony urlop narciarski- również studenci, którzy zwracają uwagę na cenę. Od korzystnych cenowo apartamentów bez wyżywienia po krótkie i niedrogie wypady na narty w najpopularniejszych ośrodkach narciarskich w Europie - u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Odkryjcie naszą szeroką ofertę wyjazdów narciarskich dla studentów!

Wyjazdy narciarskie dla studentów - zarezerwuj tanio urlop narciarski!
Wyjazdy narciarskie dla studentów - zarezerwuj tanio urlop narciarski!

Wyjazdy narciarskie dla studentów do Austrii

Narciarze studenci znajdą wiele atrakcyjnych miejsc w austriackich Alpach, takich jak Zillertal, Obertauern i Saalbach. Regiony te słyną z różnorodnych tras narciarskich i tętniącej życiem sceny après-ski. To czyni je idealnymi dla grup młodych miłośników sportów zimowych, którzy lubią zarówno jazdę na nartach, jak i świetne imprezy. Ponadto wiele ofert z niedrogimi opcjami zakwaterowania jest specjalnie dostosowanych do budżetu studentów.

Wszystkie oferty w Austrii

Wyjazdy narciarskie dla studentów do Francji

We Francji znane ośrodki narciarskie, takie jak Les 3 Vallées i SuperDévoluy, oferują setki kilometrów tras i spektakularne alpejskie widoki. Regiony te są szczególnie popularne wśród studentów, którzy cenią sobie rozległe stoki z pierwszorzędną infrastrukturą. We Francji zawsze można znaleźć korzystne oferty, na przykład zakwaterowania dla większych grup, co czyni te miejsca szczególnie atrakcyjnymi dla studenckiego budżetu.

Wszystkie oferty we Francji

Wyjazdy narciarskie dla studentów do Włoch

Dzięki ośrodkom narciarskim takim jak Gitschberg czy Folgarida, Włochy są najlepszym wyborem dla studentów zwracających uwagę na cenę. Te tereny narciarskie oferują nie tylko doskonałe stoki, oprócz typowych włoskich przysmaków kulinarnych, tutejsi mieszkańcy wiedzą również, jak zaimponować swoim ciepłym, gościnnym sposobem bycia, co oczywiście jest również bardo ważne dla studentów. Nasze atrakcyjne oferty umożliwiają również grupom studenckim cieszyć się feriami na nartach bez większego obciążenia finansowego.

Wszystkie oferty we Włoszech

Wyjazdy narciarskie dla studentów do Szwajcarii

W Szwajcarii narciarze studenci mogą cieszyć się fantastyczną alpejską zimową panoramą. Z dala od bardziej znanych luksusowych ośrodków narciarskich w Zermatt czy St. Moritz, tereny narciarskie takie jak Engelberg czy Interlaken oferują niedrogie alternatywy. Tutaj można cieszyć się przyjaznymi dla studentów imprezami i barami, a także różnorodnymi trasami. W przypadku zakwaterowania większą grupą można spędzić fantastyczny urlop narciarski bez obciążania zanadto studenckiego budżetu.

Wszystkie oferty w Szwajcarii

Wyjazdy narciarskie dla studentów do Niemiec

W Niemczech tereny narciarskie takie jak Berchtesgaden czy Winterberg oferują zimą doskonałe warunki dla wszystkich narciarzy, a szczególnie studentów. Można tu nie tylko podziwiać krajobrazy przedgórza alpejskiego lub Sauerland, ale również korzystać z dobrze utrzymanych tras narciarskich, które są łatwo dostępne ze względu na bliskość dużych miast, takich jak Monachium czy Kolonia. Niedrogie oferty z całym pakietem sprawiają, że miejsca te są szczególnie atrakcyjne dla młodych miłośników sportów zimowych, którym oczywiście zależy na również na cenie.

Wszystkie oferty w Niemczech

Wyjazdy narciarskie dla studentów do Andory

Andora to świetna propozycja na urlop narciarski dla studentów. Na przykład ośrodek narciarski Grandvalira oferuje wspaniałe możliwości na niedrogi wyjazd na narty z przyjaciółmi, w tym tętniące życiem après-ski i duży wybór stoków. Połączenie niskich kosztów życia i dużych, łatwo dostępnych ośrodków narciarskich sprawia, że Andora jest ulubionym celem podróży młodych narciarzy z całej Europy.

Wszystkie oferty w Andorze

Wyszukaj tanie oferty wyjazdów narciarskich dla studentów

 • Zalety wczesnej rezerwacji: Skorzystaj z możliwości wcześniejszej rezerwacji z rabatem First Minute. Rezerwując z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, często można uzyskać niższe ceny i większy wybór ofert.
 • Obiekty dla grup: Rezerwacja grupą w apartamencie lub domku typu chalet jest świetną i cenowo opłacalną opcją dla grup od pięciu do dziesięciu osób na urlop narciarski.
 • Oferty Last-Minute: Po sesji w przerwie semestralnej należy się w końcu zasłużony odpoczynek, a dzięki ofertom Last-Minute możecie zapewnić sobie korzystne zniżki.
 • Oferty promocyjne: Wybierz apartamenty i hotele, które są u nas specjalnie oznaczone jako „promocja”, aby zapłacić mniej za tę samą jakość.
 • Newsletter: Dzięki subskrypcji naszego newslettera zawsze będziesz poinformowany o naszych aktualnych akcjach promocyjnych, takich jak Crazy Booking Night lub Super-Last-Minute i dzięki temu możesz znaleźć ofertę na zakwaterowanie wraz z karnetem narciarskim czasami nawet za mniej niż 450 zł za osobę.
 • Social Media: Śledź nas na Facebooku lub Instagramie po więcej wiadomości ze świata sportów zimowych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Wskazówki na urlop narciarski dla studentów

 • Teren narciarski: Wybierz ośrodek narciarski, który nie tylko oferuje szeroki wybór stoków o różnorodnych trudnościach, ale także tętniącą życiem scenę après-ski lub wydarzenia skierowane specjalnie do młodych ludzi i studentów.
 • Dojazd: Jeśli to możliwe, skorzystaj z tańszych środków transportu, takich jak autobusy dalekobieżne lub pociągi, które często zatrzymują się w pobliżu ośrodka narciarskiego, a następnie skorzystaj z autobusów lokalnych do terenu narciarskiego. Jest to nie tylko często tańsze, ale także bezstresowe podróżowanie bez własnego samochodu.
 • Własne wyżywienie: Wybierz zakwaterowanie z własnym wyżywieniem, aby obniżyć koszty wyjazdu. Gotowanie własnych posiłków może być znacznie tańsze niż na przykład jedzenie w restauracjach.
 • Sprzęt sportowy i kursy: W przypadku wielu naszych ofert możesz od razu zarezerwować również sprzęt narciarski oraz kursy narciarskie i dzięki temu zaoszczędzić nawet do 50% w porównaniu z cenami na miejscu.
 • Flex-Option: Zwróć uwagę na oferty z Flex-Option, dzięki której można bezpłatnie anulować lub zmienić rezerwację do 32 lub 16 dni przed wyjazdem, jeśli konieczna byłaby zmiana planów z powodu nieprzewidzianych okoliczności, takich jak egzaminy.

FAQ

Które tereny narciarskie są odpowiednie dla młodych ludzi na urlop narciarski?

Ośrodki narciarskie, które są szczególnie popularne wśród młodych ludzi, wyróżniają się charakterystyczną sceną après-ski i bogatym życiem nocnym. Dolina Ziller lub Ischgl w Austrii są idealnym wyborem, ponieważ często znajduje się tam wiele barów i klubów tuż przy stokach. We Francji Les 2 Alpes i Val Thorens są również znane ze swojej młodej, międzynarodowej klienteli i różnorodnych ofert après-ski.

Jakie wydarzenia czekają na studentów w ośrodkach narciarskich?

Wiele ośrodków narciarskich organizuje specjalne wydarzenia przez całą zimę, które są idealne dla studentów. Jednym z głównych wydarzeń jest na pewno PowderWeek organizowany przez SnowTrex, który odbywa się co roku na początku sezonu w Les 2 Alpes we Francji i oferuje tydzień jazdy na nartach, imprezy i bogaty program rozrywkowy poza trasami. Kolejnym wielkim eventem jest koncert Top of the Mountain w Ischgl, który co roku zaprasza światowych artystów na spektakularne show na żywo.

Czy są jakieś oferty dla studentów, które obejmują zakwaterowanie i karnet narciarski?

Tak, SnowTrex oferuje duży wybór pakietów narciarskich. Jeśli zarezerwujesz taki pakiet, na pewno otrzymasz karnet narciarski w znacznie niższej cenie niż na miejscu.

Jakie koszty należy wziąć pod uwagę podczas wyjazdu na narty dla studentów?

Koszt wyjazdu narciarskiego dla studentów może się różnić w zależności od osobistych potrzeb i preferencji. Koszty za zakwaterowanie i karnet zależą to w dużej mierze od tego, czy jest to hotel czy apartament i który teren narciarski został wybrany. Należy jeszcze wziąć pod uwagę koszty zakupu lub wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Do tego należy skalkulować koszty wyżywienia na stoku jak i w obiekcie. Koszty za dojazd i powrót oraz ewentualnie za rozrywkę i après-Ski pochłoną również dużą część budżetu.