O nas

Firma TravelTrex GmbH została założona w 1999 roku w Kolonii i wprowadzając na rynek markę SnowTrex, wyspecjalizowała się w sprzedaży wyjazdów zimowych. W zakresie tych usług firma w przeciągu kilku lat stała się jednym z największych organizatorów turystyki specjalizujących się w imprezach zimowych.

Od 2005 roku oferta SnowTrex jest dostępna także na rynku międzynarodowym. Po sukcesie w Polsce, firma udostępniła swoją ofertę także na rynku francuskim i angielskim. Obecnie można zarezerwować wycieczki SnowTrex w 13 językach. Tym samym TravelTrex należy do liderów wśród organizatorów imprez zimowych na rynku międzynarodowym.

W roku 2007 wystartowaliśmy z nowym produktem letnim HolidayTrex, którego rezerwacja możliwa jest przez cały rok. Oferta zawiera destynacje począwszy od Alp po Morze Północne. W roku 2012 TravelTrex poszerzył swoją ofertę także o wyjazdy sportowe znane pod marką SportsTrex.

Liczba osób, która wybiera TravelTrex stale rośnie: w sezonie turystycznym 2018/19 zaufało nam 112000 Klientów, natomiast w sezonie 2019/2020 liczba ta wzrosła do 130000.
Zespół
Nasz zespół tworzy na chwilę obecną ponad 100 pracowników z 15 różnych krajów. Część z nich jednocześnie jeszcze się kształci. Firma TravelTrex GmbH wielokrotnie została odznaczona jako ośrodek kształcący młodych ludzi w trzech różnych zawodach m.in. specjalistów ds. turystyki czy informatyków.

Na drugim zdjęciu założyciel przedsiębiorstwa TravelTrex GmbH: Andreas Rühl oraz kierownicy Marc Behrmann, Stefan Willems, Thomas Bartel (od lewej).

Misja przedsiębiorstwa SnowTrex

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy przejrzystą ofertę, indywidualnie dopasowaną do Państwa potrzeb. SnowTrex organizuje dla Państwa pakiet zakwaterowania z karnetem narciarskim. Dodatkowo macie Państwo możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów w wielu miejscowościach. W destynacjach, do których wybiera się najwięcej Klientów, proponujemy opiekę rezydentów, którzy przygotowują niezobowiązujący program rozrywkowy. W większości miejscowości mają Państwo do dyspozycji obiekty różnych kategorii, jak na przykład wellness, czy wyjazdy rodzinne. To właśnie sprawia, że na każde życzenie Klienta znajdujemy odpowiednie rozwiązanie.
SnowTrex – indywidualność i najlepsza obsługa Klientów!

Prasa

Aktualne informacje prasowe znajdą Państwo tutaj: Prasa. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt na adres: presse-de@traveltrex.com.