Poleć nas znajomym
Poleć SnowTrex i zapewnij sobie rabat

Poleć nas znajomym</br>Poleć SnowTrex i zapewnij sobie rabat

Podobał się Państwu urlop zimowy ze SnowTrex?

Mogą się podzielić tym Państwo ze znajomymi i jednocześnie podwójnie skorzystać. Za każdy przeprowadzony wyjazd z Państwa polecenia SnowTrex podziękuje Państwu rabatem w wysokości 5% jego wartości na Państwa następny wyjazd zimowy, a Państwa znajomy otrzyma automatycznie rabat w wysokości 260 zł na swój pierwszy urlop.

Tak to działa

 1. Prosimy o skorzystanie z indywidualnego linka Poleć nas znajomym z naszego newslettera lub o wygenerowanie nowego linka na dole tej strony.
 2. Zachęcamy do dzielenia się indywidualnym linkiem polecającym z przyjaciółmi i znajomymi poprzez e-mail, Facebook, WhatsApp, Twitter & Co.
 3. Przyjaciele i znajomi odwiedzą naszą stronę poprzez przesłany link polecający i zarezerwują swój urlop zimowy. Rabat w wysokości 260 zł zostanie naliczony automatycznie w procesie rezerwacji. Ważne: Tylko w przypadku dokonania rezerwacji bezpośrednio poprzez link polecający, premia za polecenie może zostać prawidłowo przypisana!
 4. Za każde prawidłowo przeprowadzone polecenie otrzymają Państwo 5% wartości zarezerwowanego wyjazdu przez Państwa znajomych na Państwa następne rezerwacje. Rabat otrzymają Państwo po zakończonym wyjeździe znajomych w formie bonu na adres e-mail.
 5. Warunek: polecony przez Państwa znajomy nie dokonywał wcześniej żadnej rezerwacji przez SnowTrex.

Przykład

 • Jeden z Państwa znajomych dokona jako nowy Klient rezerwacji dla dwóch osób, korzystając z linku polecającego.
 • Poprzez wykorzystanie linka polecającego, koszt wyjazdu zostanie pomniejszony o 260 zł.
 • Cena Państwa wycieczki wynosi 8000 zł.
 • Jako bonus otrzymają Państwo bon o wartości 400 zł (5% z 8000 zł).
 • Bon zostanie Państwu przesłany drogą mailową po powrocie Państwa znajomych z urlopu.
 • Można go natomiast wykorzystać podczas kolejnej rezerwacji na stronie SnowTrex.
 • Nie ma możliwości uwzględnienia bonu w już istniejącej rezerwacji.

Wyjątkowe korzyści dla Państwa

Nie ma konieczności natychmiastowego zrealizowania bonu, obowiązuje on bowiem w obecnym i przyszłym sezonie. Jeżeli polecą nas Państwo większej liczbie znajomych, zniżki będą łączone, zwiększając tym samym wartość Państwa bonu. W ten sposób mogą Państwo nawet bezpłatnie zarezerwować urlop, jeżeli wartość bonu rabatowego będzie odpowiadać cenie wyjazdu!

Państwa link "Poleć nas znajomym"

Potrzebują Państwo indywidualnego linku "Poleć nas znajomym", aby przesłać go do swoich znajomych? Proszę wpisać we wskazane pole adres e-mail, z którego dokonali Państwo rezerwacji. Automatycznie zostanie wygenerowany link, który prześlemy do Państwa mailowo:

Najczęściej zadawane pytania

W naszych FAQ znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie akcji „Poleć nas znajomym”.