Zapraszamy na urlop zimowy 2024/2025!

Dla nas sezon 2023/2024 już się rozpoczął! Czas pomyśleć o planowaniu kolejnej zimy! W naszej ofercie dostępne są już pierwsze destynacje i wciąż pojawiają się nowe obiekty noclegowe na urlop zimowy 2023/2024.

Nieważne czy początek sezonu, wyjazd na Boże Narodzenie lub Sylwestra, wiosenna jazda na nartach w Wielkanoc, czy też zakończenie sezonu: już teraz warto zarezerwować obiekt na urlop narciarski ulubionym ośrodku i cieszyć się na wymarzony urlop!

Nasza wskazówka: Subskrybując naszego newslettera przez cały rok będą otrzymywać Państwo aktualne oferty wyjazdów narciarskich!

Zapraszamy na urlop zimowy 2024/2025!
Zapraszamy na urlop zimowy 2024/2025!

Urlop zimowy na rozpoczęcie sezonu

Już latem myślicie o tym, by zimą po raz kolejny wyruszyć na stok? Tęsknicie za szczytami pokrytymi śniegiem i niepowtarzalnym uczuciem, które towarzyszy Wam podczas zjazdu na nartach lub snowboardzie? Warto zatem już teraz zarezerwować wyjazd na rozpoczęcie nowego sezonu i znaleźć się w gronie tych miłośników sportów zimowych, którzy jako pierwsi tej zimy mogą podziwiać piękno górskich krajobrazów. Mała wskazówka: poszukując terenu narciarskiego na urlop na początku sezonu, warto skupić się na terenach gwarantujących śnieg w tym terminie. W tym celu można skorzystać z naszej wyszukiwarki terenu narciarskiego.

Urlop narciarski na Boże Narodzenie i Sylwestra

Wśród już dostępnych i korzystnych cenowo ofert nie brakuje również obiektów, które można u nas zarezerwować wyłącznie w okresie bożonarodzeniowym i sylwestrowym. Marzycie o białych świętach lub przełomie roku na śniegu? Warto już teraz wykorzystać szansę, ostatnie lata pokazały bowiem wyraźną tendencję: wyjazdy narciarskie na Boże Narodzenie lub Sylwestra są coraz popularniejsze! Wybór nadal jest bardzo duży: nieważne czy Austria, Francja, czy Niemcy!

Urlop narciarski na rozpoczęcie roku

Macie ochotę, by rozpocząć nadchodzący rok urlopem narciarskim? Nic prostszego! Wystarczy przyjrzeć się naszym ofertom na nowy sezon, najlepiej tym rozpoczynającym się w styczniu. Początek roku to najlepszy okres na urlop narciarski!

Wiosenna jazda na nartach w nowym sezonie

Góry, śnieg i wiosenne słońce! Jazda na nartach wczesną wiosną jest wyjątkowym przeżyciem, które warto sobie odpowiednio wcześnie zapewnić. Białe zbocza połyskujące w słońcu, relaks na tarasie słonecznym i białe szaleństwo na najwyższym poziomie.

Jazda na nartach na Wielkanoc

Warto wykorzystać dni wolne w nadchodzącym sezonie na wymarzony urlop narciarski w górach. Okres wielkanocny to doskonały czas na wyjazd zimowy, na którym z pewnością nie zabraknie słońca. Termin ten jest jednak wyjątkowo popularny pośród innych miłośników sportów zimowych, jeżeli zatem macie na uwadze konkretny region lub obiekt, nie warto zwlekać i już teraz zapewnić sobie urlop narciarski na Wielkanoc!

Jazda na nartach na koniec sezonu

W nadchodzącym roku chcecie się jak najdłużej cieszyć zimą i szusować na krótko przed rozpoczęciem lata? Pora zatem wyruszyć na lodowiec! Tutaj idealne warunki narciarskie są gwarantowane nawet późną wiosną. Przyjrzyjcie się naszym pierwszym ofertom na zakończenie sezonu.