Urlop narciarski z karnetem - wszystko w komplecie!

Pośród wielu propozycji wyjazdów zimowych można również znaleźć odpowiednik zorganizowanych wczasów letnich - są to wyjazdy z karnetem. W naszej ofercie oprócz zakwaterowania w hotelu lub apartamencie, a także częściowo wyżywienia, w cenie wycieczki zawarty jest przeważnie karnet narciarski. Rezerwując w ten sposób, uda się Państwu zaoszczędzić. Za naszym pośrednictwem warto zarezerwować również sprzęt narciarski. Wtedy już nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić wymarzony, zimowy urlop! Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wyjazdów z karnetem narciarskim.

Urlop narciarski z karnetem - wszystko w komplecie!
Urlop narciarski z karnetem - wszystko w komplecie!

Zorganizowany wyjazd narciarski - co to oznacza?

U nas mają Państwo możliwość zarezerwowania nie tylko zakwaterowania, ale także dodatkowych świadczeń, jak np. karnetu narciarskiego. Dzięki rezerwacji takiego pakietu można sporo oszczędzić, ponieważ łączny koszt zakwaterowania i karnetu jest mniejszy, niż w przypadku osobnej rezerwacji poszczególnych świadczeń. Taniej oferujemy jednak nie tylko karnet! Podczas rezerwacji można przykładowo wybrać rodzaj wyżywienia lub zdecydować się na dodatkowy sprzęt lub rozszerzone ubezpieczenie. Zwłaszcza w przypadku rodzin warto zwrócić uwagę na oferty, w których dostępne są zniżki wiekowe na zakwaterowanie, karnet i/lub sprzęt narciarski dla dzieci. Kolejna zaleta: u nas obowiązuje Gwarancja-Best-Price - jeżeli znajdą Państwo u innego touroperatora zorganizowany wyjazd narciarski, z tymi samymi świadczeniami i z tą samą dostępnością, ale w niższej cenie, wystarczy przesłać nam ofertę drogą mailową najpóźniej w dniu dokonywania rezerwacji, a my zagwarantujemy Państwu łączną cenę niższą o 50 zł. Jesteśmy jednak przekonani, że nikt nie zagwarantuje Państwu lepszych świadczeń za taką cenę!

Zalety zorganizowanych wyjazdów narciarskich

Główną zaletą zorganizowanych wyjazdów narciarskich jest przede wszystkim oszczędność. W przypadku osobnych rezerwacji zakwaterowania, karnetu narciarskiego czy sprzętu, łączny koszt byłby zdecydowanie wyższy. Nasze pakiety narciarskie to zdecydowana ulga dla portfela, zaoszczędzone środki można natomiast przeznaczyć na dodatkowe atrakcje podczas urlopu. Kolejnym plusem tego rozwiązania jest z pewnością fakt, że na miejscu o nic nie trzeba się martwić: w kasie otrzymają Państwo właściwy karnet, natomiast sprzęt będzie już na Państwa czekał w wypożyczalni, dzięki czemu czas oczekiwania znacznie się skróci.

Na co warto zwrócić uwagę w przypadku zorganizowanych wyjazdów narciarskich?

Oczywiście warto zarezerwować wyłącznie te świadczenia, z których na pewno będą Państwo korzystać. U nas to żaden problem. Poszczególne świadczenia można dowolnie dodawać lub usuwać z rezerwacji. w ten sposób płacą Państwo wyłącznie za taki pakiet narciarski, który jest dla Państwa optymalny. Zero ukrytych kosztów i indywidualne dopasowanie do potrzeb!