Kontakt
22 380 39 02
Prosimy podać wiek dziecka w dniu wyjazdu:

Ski Polska: ferie zimowe z karnetem w cenie!

Dzięki licznym ofertom Polska przyciąga zagorzałych narciarzy, którzy chcą spędzić swój urlop zimowy w imponujących górach jak Tatry Wysokie czy Karkonosze. Jednak kraj ten zachwyca nie tylko dzięki tym 2 pasmom górskim – przez południową część kraju rozciągają się góry średniej wysokości, do których należą Góry Świętokrzyskie, Beskidy i Sudety. Miłośnicy sportów zimowych, zarówno początkujący, jak i zaawansowani, dorośli i dzieci, narciarze i snowboardziści wybierają się co roku na swój wyjazd zimowy do Polski.

Regiony Polska

Karpaty

Karpaty

Tatry jedne z najniższych na świecie gór zaliczających się do kategorii gór wysokich. Tatry Wysokie zachwycają pięknymi widokami na strome szczyty, ostre granie, wąwozy i krystalicznie czyste jeziora. Pachnące lasy sosnowe i bogata flora i fauna występują na niższych poziomach. Najwyższy szczyt polskich Tatr - Rysy, a zarazem najwyższa góra w Polsce wznosi się na wysokość około 2500 m. Tatry stwarzają idealne warunki do uprawiania sportów zimowych. Przepiękne widoki, dziewicza przyrody oraz wspaniałe trasy zjazdowe i biegowe zapewniają zróżnicowane możliwości aktywnego wypoczynku!

Sudety

Sudety

W Karkonoszach można uprawiać wiele sportów zimowych: tutaj można spróbować swoich sił w narciarstwie zjazdowym, biegowym, snowboardzie lub wziąć udział w wyprawach narciarskich. W tych górach znajdą Państwo wiele nartostrad dla amatorów zjazdów o różnych stopniach trudności. Najwyższym szczytem w Karkonoszach jest Śnieżka (1602 m). Największymi centrami narciarstwa są „SkiArena Szrenica“ w Szklarskiej Porębie oraz "Śnieżka 1602" w Karpaczu. Za prawdziwą mekkę narciarstwa biegowego uchodzi region Szklarska Poręba-Jakuszyce, w którym jest do dyspozycji ponad 250 km tras biegowych, częściowo posiadających atest jakości FIS.Bajkowe krajobrazy Karkonoszy stanowią wspaniałe kulisy do uprawiania narciarstwa tourowego. Liczne szlaki turystyczne zapraszają do wędrówek zimowych.

Miejscowości Polska

Mapa Powiększ

Miejscowość Trasy Wys. terenu
oddo
2,5 km 730 - 805 m
12 km 707 - 1 362 m
2,5 km 620 - 1 060 m
15 km 1 014 - 1 987 m