Narty all inclusive

Udany urlop zimowy bez nadwyrężania portfela - to dopiero wypoczynek! Dzięki naszym ofertom taki wyjazd jest na wyciągnięcie ręki. W cenie naszych alpejskich ofert All Inclusive w Austrii i Niemczech zawarte są już: wyżywienie, napoje, zakwaterowanie oraz karnet narciarski. Na miejscu nie trzeba się zatem o nic martwić. Po udanym dniu na stoku na gości czeka gorące kakao czy podwieczorek. Można również udać się do sauny lub wypić coś orzeźwiającego przy barze - zimowy wypoczynek po królewsku!

Hotel Stangl

Thaur

Hotel Stangl °°°

2 noclegi z karnetem & AI
od 27.03.20
84 % od 485
Rodzina
Landgasthof Haflingerhof

Golling

Landgasthof Haflingerhof ***

2 noclegi z karnetem & AI
od 15.12.19
73 % od 650
Low Cost
Hotel Thaler

Thiersee

Hotel Thaler °°°°

3 noclegi z karnetem & AI light
od 09.01.20
89 % od 841
Na stoku
Hotel Salzburger Hof

Maria Alm

Hotel Salzburger Hof ***

2 noclegi z karnetem & AI
od 20.12.19
81 % od 886
Krótki urlop
Park Hotel Gastein

Bad Hofgastein

Park Hotel Gastein °°°

3 noclegi z karnetem & AI light
od 11.12.19
58 % od 1 037
Krótki urlop
Hotel Lungötzer Hof

Annaberg im Lammertal

Hotel Lungötzer Hof ***

3 noclegi z karnetem & AI
od 19.12.19
74 % od 1 064
Rodzina
Gasthof Anötzlehen

Berchtesgaden

Gasthof Anötzlehen °°°

7 noclegów z karnetem & AI
od 14.03.20
93 % od 1 642
Low Cost
Hotel Binderhäusl

Berchtesgaden

Hotel Binderhäusl °°.

7 noclegów z karnetem & AI
od 04.01.20
99 % od 1 776
Low Cost
Hotel Kaunertalerhof

Feichten

Hotel Kaunertalerhof ***

7 noclegów z karnetem & AI
od 11.01.20
100 % od 2 603
Rodzina
Ferienhotel Hoppet

Fügen

Ferienhotel Hoppet ****

7 noclegów z karnetem & AI
od 14.12.19
79 % od 3 111
Rodzina
Landgasthof Torrenerhof

Golling

Landgasthof Torrenerhof ***

2 noclegi z karnetem & AI
od 15.12.19
68 % od 650
Low Cost

Dlaczego warto wybrać urlop zimowy All Inclusive?

Zarówno na kilka dni lub cały tydzień - urlop narciarski All Inclusive ma wiele zalet.Przede wszystkim można łatwiej oszacować koszty wyjazdu: rezerwując ofertę All Inclusive oprócz zakwaterowania w cenie jest już wyżywienie i karnet narciarski. Na miejscu zatem, podczas wyjazdu All Inclusive jest analogicznie mniej dodatkowych kosztów. Mogą więc Państwo od razu stwierdzić, czy cena wyjazdu odpowiada założonemu budżetowi, czy też nie.

Zalety urlopu narciarskiego All Inclusive

Oprócz wspomnianego oszacowania kosztów, można korzystać z mocnej strony pełnego wyżywienia i braku konieczności dźwigania zakupów. Można więcej czasu spędzić na stoku, odpocząć w pokoju, lub skorzystać z oferty wellness, gdyż posiłki są zawsze gotowe do podania. Podczas wyjazdu narciarskiego All Inclusive można na kilka dni kompletnie zapomnieć o problemie "No to co zjemy dzisiaj?".Za wyborem urlopu zimowego All Inclusive dodatkowo przemawia fakt, że na miejscu nie trzeba marnować czasu na porównywaniu cen. Nie trzeba zastanawiać się w której restauracji będzie się dziś jadło. Jedno jest pewne: w miejscu zakwaterowania czeka szeroka oferta wyżywienia z napojami, a najlepsze jest to, że są one już opłacone! Stąd warto wybrać ofertę All Inclusive i przestać się przejmować, czy coś nie jest przypadkiem za drogie. Brak takiej troski powinny szczególnie docenić rodziny z dziećmi.

Urlop zimowy All Inclusive z dziećmi

Skoro mowa o rodzinach z dziećmi: kolejną sporą zaletą urlopu narciarskiego All Inclusive jest bliskie odległości. Dotyczy to zwłaszcza młodszych dzieci, których nie trzeba dodatkowo wieczorem, czasami po aktywnym dniu na stoku z kursem narciarskim, przebierać, pakować i zabierać poza miejsce zakwaterowania, by poszukać czegoś do jedzenia. Wszystko znajdą Państwo pod jednym dachem, co rozluźnia atmosferę i pozwala się odprężyć, zwłaszcza po ciężkim dniu na stoku.

Narty all inclusive
Narty all inclusive