Razem na stoku! Atrakcyjne wyjazdy grupowe

Planują Państwo urlop zimowy z przyjaciółmi lub rodziną? Wobec tego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! U nas mogą Państwo zarezerwować apartamenty i domki typu chalet w atrakcyjnych cenach, położone we francuskich miejscowościach tuż na stoku. Wybierać można również spośród ofert dla grup w Austrii - zarówno w apartamencie, jak i w hotelu. Warto już dziś przyjrzeć się naszym atrakcyjnym ofertom na urlop narciarski dla grup!

Hotel Der Abtenauer

Abtenau

Hotel Der Abtenauer °°°

7 noclegów z karnetem & BB
od 09.02.20
66 % od 2 345
Krótki urlop
Les Villages du Bachat [Promocja]

Chamrousse

Les Villages du Bachat [Promocja] °°°.

7 noclegów z karnetem
od 29.02.20
84 % od 1 598
Na stoku
Family Hotel Schloss Rosenegg

Fieberbrunn

Family Hotel Schloss Rosenegg ****

7 noclegów z karnetem & HB PLUS
od 21.12.19
80 % od 4 668
Rodzina
Ferienhotel Hoppet

Fügen

Ferienhotel Hoppet ****

7 noclegów z karnetem & AI
od 15.02.20
79 % od 4 935
Rodzina
Gasthof Anötzlehen

Berchtesgaden

Gasthof Anötzlehen °°°

7 noclegów z karnetem & AI
od 14.03.20
93 % od 1 642
Low Cost
Vitalhotel Gosau

Gosau

Vitalhotel Gosau °°°°

10 noclegów z karnetem & HB
od 08.02.20
100 % od 6 105
Rodzina
Résidence L'Ours Blanc [Promocja]

Les 2 Alpes

Résidence L'Ours Blanc [Promocja] °°°°

7 noclegów z karnetem
od 30.11.19
87 % od 1 064
Luksus
Alpenhotel Beslhof

Ramsau

Alpenhotel Beslhof °°°

7 noclegów z karnetem & HB PLUS
od 02.02.20
89 % od 1 998
Low Cost
Hotel Kristall

Finkenberg

Hotel Kristall ****

10 noclegów z karnetem & HB PLUS
od 02.04.20
94 % od 5 024
Rodzina
Hunguest Hotel Heiligenblut

Heiligenblut

Hunguest Hotel Heiligenblut °°°°

7 noclegów z karnetem & HB
od 28.12.19
92 % od 5 158
Rodzina
Alpensport-Hotel Seimler

Berchtesgaden

Alpensport-Hotel Seimler °°°

7 noclegów z karnetem & HB PLUS
od 08.02.20
91 % od 2 443
Low Cost
Hotel Bon Alpina

Igls

Hotel Bon Alpina ***

5 noclegów z karnetem & HB
od 05.01.20
92 % od 1 811
Wellness

Dokąd wybrać się na grupowy urlop narciarski?

Szczególnie popularne w kwestii urlopu narciarskiego dla grup są nasze oferty we Francji. Tutaj proponujemy bogaty wybór apartamentów i domków typu chalet, położonych z reguły bezpośrednio przy stoku lub w pobliżu terenu narciarskiego. Nasza oferta we Francji obejmuje obiekty bez wyżywienia, w których zakwaterowanych może być maks. 19 osób. Dzięki temu można po aktywnym dniu na stoku spędzić wspólnie wieczór w apartamencie. Takie rozwiązanie umożliwia również przygotowywanie posiłków w gronie przyjaciół. Ponadto można w ten sposób sporo oszczędzić!Doskonałym wyborem na grupowy wyjazd narciarski są również nasze obiekty w austriackich ośrodkach. Nieważne czy apartament bez wyżywienia, czy też pokój w hotelu - w Austrii nie brakuje miejsc zakwaterowania na każdą kieszeń. Oprócz optymalnych warunków narciarskich można tu również liczyć na dobrą zabawę także poza stokiem. Poza tym nie trzeba tracić czasu na gotowanie, często można bowiem zarezerwować obiekt z wyżywieniem. Wieczorem można natomiast posiedzieć przy kominku, zrelaksować się w saunie lub wybrać na imprezę do białego rana - wszystko w zależności od upodobań.

Dlaczego wyjazd narciarski w grupie?

Wyjazd narciarski w większej grupie może być naprawdę wspaniałym doświadczeniem. Nieważne czy zdecydujemy się na wariant z własnym wyżywieniem, czy też hotel - podczas takiego urlopu z pewnością wzmocnimy więzi z przyjaciółmi. Ponadto podczas urlopu w większej grupie możemy się oddać swoim ulubionym aktywnościom sportowym: początkujący, zaawansowani, narciarze, snowboardziści, czy też miłośnicy wędrówek zimowych - im większa grupa, tym większe prawdopodobieństwo, że znajdzie się w niej osoba, która podziela nasze upodobania. W ten sposób zaawansowani narciarze nie muszą czekać na początkujących, natomiast nieco mniej doświadczeni narciarze nie mają wrażenia, że opóźniają całą grupę. Nawet jeżeli później utworzy się kilka mniejszych grup - najważniejsza jest dobra zabawa!

Na co warto zwrócić uwagę podczas wyjazdu narciarskiego w grupie?

Wyjazd narciarski w grupie do Austrii, Francji, Włoch lub Szwajcarii jest bez wątpienia wspaniałym przeżyciem. Podczas planowania warto jednak wziąć pod uwagę kilka czynników: w przypadku grup, w których nie wszyscy uczestnicy dobrze się znają, domki nie powinny być zbyt małe. Dostateczna przestrzeń to jednocześnie gwarancja swobody dla wszystkich. Także samo położenie w pobliżu centrum jest dodatkową zaletą. Jeżeli grupa zna się dostatecznie dobrze, można wybrać niewielki, tradycyjny domek w samym sercu terenu narciarskiego. Dlatego zawsze warto brać pod uwagę potrzeby całej grupy, wówczas nic nie zakłóci naszego wyjazdu!

Razem na stoku! Atrakcyjne wyjazdy grupowe
Razem na stoku! Atrakcyjne wyjazdy grupowe