Razem na stoku! Atrakcyjne wyjazdy grupowe

Planują Państwo urlop zimowy z przyjaciółmi lub rodziną? Wobec tego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! U nas mogą Państwo zarezerwować apartamenty i domki typu chalet w atrakcyjnych cenach, położone we francuskich miejscowościach tuż na stoku. Wybierać można również spośród ofert dla grup w Austrii - zarówno w apartamencie, jak i w hotelu. Warto już dziś przyjrzeć się naszym atrakcyjnym ofertom na urlop narciarski dla grup!

Les Villages du Bachat [Promocja]

Chamrousse

Les Villages du Bachat [Promocja] °°°.

7 noclegów z karnetem
od 22.02.20
84 % od 1 820
Na stoku
Family Hotel Schloss Rosenegg

Fieberbrunn

Family Hotel Schloss Rosenegg ****

7 noclegów z karnetem & HB PLUS
od 28.12.19
80 % od 5 838
Rodzina
Résidence Les Chalets de Valmorel

Valmorel

Résidence Les Chalets de Valmorel °°°

5 noclegów z karnetem
od 31.03.19
77 % od 1 286
Rodzina
Hotel Eurostars Andorra (HB)

Andorra La Vella

Hotel Eurostars Andorra (HB) *****

3 noclegi z karnetem & HB
od 29.03.19
Nowy od 1 242
Luksus
Hotel Eurostars Andorra (BB)

Andorra La Vella

Hotel Eurostars Andorra (BB) *****

3 noclegi z karnetem & BB
od 29.03.19
Nowy od 975
Luksus
Gasthof Anötzlehen

Berchtesgaden

Gasthof Anötzlehen °°°

7 noclegów z karnetem & AI
od 25.01.20
93 % od 2 043
Low Cost
Hotel Sant Eloi

Sant Julià de Lòria

Hotel Sant Eloi ***

7 noclegów z karnetem & BB
od 30.03.19
Nowy od 1 509
Chalets Grand Panorama I

Valmeinier

Chalets Grand Panorama I °°°

7 noclegów z karnetem
od 30.03.19
89 % od 975
Na stoku
Résidence Backgammon

Les Coches

Résidence Backgammon °°°

7 noclegów z karnetem
od 20.04.19
Nowy od 1 509
Na stoku
Résidence Signal du Prorel

Serre Chevalier

Résidence Signal du Prorel °°°

7 noclegów z karnetem
od 06.04.19
17 % od 1 197
Na stoku
Résidence Le Hameau du Sauget

Les Coches

Résidence Le Hameau du Sauget °°°

7 noclegów z karnetem
od 06.04.19
71 % od 1 776
Rodzina
Les Chalets de SuperDévoluy

SuperDévoluy

Les Chalets de SuperDévoluy °°°

7 noclegów z karnetem
od 13.04.19
83 % od 841
Rodzina

Dokąd wybrać się na grupowy urlop narciarski?

Szczególnie popularne w kwestii urlopu narciarskiego dla grup są nasze oferty we Francji. Tutaj proponujemy bogaty wybór apartamentów i domków typu chalet, położonych z reguły bezpośrednio przy stoku lub w pobliżu terenu narciarskiego. Nasza oferta we Francji obejmuje obiekty bez wyżywienia, w których zakwaterowanych może być maks. 19 osób. Dzięki temu można po aktywnym dniu na stoku spędzić wspólnie wieczór w apartamencie. Takie rozwiązanie umożliwia również przygotowywanie posiłków w gronie przyjaciół. Ponadto można w ten sposób sporo oszczędzić!Doskonałym wyborem na grupowy wyjazd narciarski są również nasze obiekty w austriackich ośrodkach. Nieważne czy apartament bez wyżywienia, czy też pokój w hotelu - w Austrii nie brakuje miejsc zakwaterowania na każdą kieszeń. Oprócz optymalnych warunków narciarskich można tu również liczyć na dobrą zabawę także poza stokiem. Poza tym nie trzeba tracić czasu na gotowanie, często można bowiem zarezerwować obiekt z wyżywieniem. Wieczorem można natomiast posiedzieć przy kominku, zrelaksować się w saunie lub wybrać na imprezę do białego rana - wszystko w zależności od upodobań.

Dlaczego wyjazd narciarski w grupie?

Wyjazd narciarski w większej grupie może być naprawdę wspaniałym doświadczeniem. Nieważne czy zdecydujemy się na wariant z własnym wyżywieniem, czy też hotel - podczas takiego urlopu z pewnością wzmocnimy więzi z przyjaciółmi. Ponadto podczas urlopu w większej grupie możemy się oddać swoim ulubionym aktywnościom sportowym: początkujący, zaawansowani, narciarze, snowboardziści, czy też miłośnicy wędrówek zimowych - im większa grupa, tym większe prawdopodobieństwo, że znajdzie się w niej osoba, która podziela nasze upodobania. W ten sposób zaawansowani narciarze nie muszą czekać na początkujących, natomiast nieco mniej doświadczeni narciarze nie mają wrażenia, że opóźniają całą grupę. Nawet jeżeli później utworzy się kilka mniejszych grup - najważniejsza jest dobra zabawa!

Na co warto zwrócić uwagę podczas wyjazdu narciarskiego w grupie?

Wyjazd narciarski w grupie do Austrii, Francji, Włoch lub Szwajcarii jest bez wątpienia wspaniałym przeżyciem. Podczas planowania warto jednak wziąć pod uwagę kilka czynników: w przypadku grup, w których nie wszyscy uczestnicy dobrze się znają, domki nie powinny być zbyt małe. Dostateczna przestrzeń to jednocześnie gwarancja swobody dla wszystkich. Także samo położenie w pobliżu centrum jest dodatkową zaletą. Jeżeli grupa zna się dostatecznie dobrze, można wybrać niewielki, tradycyjny domek w samym sercu terenu narciarskiego. Dlatego zawsze warto brać pod uwagę potrzeby całej grupy, wówczas nic nie zakłóci naszego wyjazdu!