Kontakt
22 380 39 02
Prosimy podać wiek dziecka w dniu wyjazdu:
  • Value is required and can't be empty
Opinie Klientów

Sant Julià de Lòria

NOWY!

Na chwilę obecną brak opinii

Informacje o terenie narciarskim
Grandvalira
Maks. wysokość: 2 640 m
Min. wysokość: 1 710 m
Wys. miejscowość: 908 m
Wyciągi łącznie: 71
Orczyki: 37
Krzesełka: 28
Gondole: 6
Trasy łącznie: 210 km
Nartostrady:
100 km
Nartostrady:
77 km
Nartostrady:
33 km

Ośrodek narciarski Sant Julià de Lòria orientacja

Ośrodek narciarski Sant Julià de Lòria orientacja

Idealnie przygotowane stoki i nowoczesne wyciągi - wszystko to składa się na wyjątkowy teren narciarski w ośrodku Sant Julià de Lòria i czyni urlop narciarski jedynym w swoim rodzaju, zarówno dla początkujących, zaawansowanych, jak i dla absolutnych profesjonalistów. Warto na własne oczy przekonać się o wyjątkowości tego terenu i wybrać jedną z naszych licznych ofert w Sant Julià de Lòria.
W celu powiększenia proszę nacisnąć na plan nartostrad.

Sant Julià de Lòria: Apres-Ski

Podczas urlopu narciarskiego chcą się Państwo co prawda skoncentrować na jeździe na nartach czy snowboardzie, ale liczą Państwo również na dodatkowe atrakcje w czasie wolnym? Z nami to żaden problem, bowiem w miejscowości Sant Julià de Lòria znajdą Państwo idealne połączenie sportu, atrakcji kulinarnych i aktywności poza stokiem, które uczynią Państwa urlop narciarski niepowtarzalnym. Warto już dziś przekonać się na własną rękę i zarezerwować niezapomniany urlop w Sant Julià de Lòria!

Czy teren narciarski Grandvalira nie jest dla Państwa odpowiedni? Prosimy więc sprawdzić jeszcze tutaj: Tereny narciarskie Andora