Kontakt
22 380 39 02
Prosimy podać wiek dziecka w dniu wyjazdu:
  • Value is required and can't be empty
Opinie Klientów

Hotel Das Gastein

105 Liczba ocen:

98 % Rekomendacja:

Zakwaterowanie 8,8
Miejscowość 8,8
Teren narciarski 8,9
Informacje o biegówkach
Bad Hofgastein
Km tras biegowych 20 km

Biegówki Bad Hofgastein

Są Państwo entuzjastycznymi fanami biathlonu? Bad Hofgastein to zatem świetny wybór. Na trasie Kurparkloipe można samemu spróbować tego sportu. Miejscowość oferuje ok. 20 km tras z prostymi i średnio-trudnymi odcinkami.

Region Doliny Gastein otoczony jest siecią dobrze przygotowanych tras biegowych o długości 45 km, które idealnie nadają się dla początkujących narciarzy. Również i zaawansowani biegacze znajdą tu odpowiednie dla siebie odcinki. Przepiękny krajobraz rozciągający się przy trasie biegowej w dolinie Angertal ucieszy oko każdego narciarza. Równie uroczym pejzażem charakteryzuje się pewna śniegowo 10 km trasa przy szczycie Sportgastein (1600 - 1650 m) figurująca jednocześnie jako najdłuższa biegówka regionu Gastein znajdująca się na terenie ośrodka narciarstwa biegowego.

Możliwości uprawiania narciarstwa biegowego w późniejszych godzinach oferują 5 km oświetlona trasa w Bad Gastein jak również trasa w Kurpark w Bad Hofgastein, z której można korzystać nocą. Ponadto mają Państwo do dyspozycji trasy nadające się do uprawiania narciarstwa biegowego metodą łyżwową, możliwość rezerwacji kursów narciarstwa biegowego oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.
Aby powiększyć, proszę kliknąć w plan tras.

Zestawienie cen (wszystkie ceny za osobę)

Last-Minute & More Rezerwuj Rezerwuj na zapytanie Sprzedane